Меню
ЛІТНЯ КОЛЕКЦІЯ    ЛІТНЯ КОЛЕКЦІЯ    ЛІТНЯ КОЛЕКЦІЯ    ЛІТНЯ КОЛЕКЦІЯ    ЛІТНЯ КОЛЕКЦІЯ    ЛІТНЯ КОЛЕКЦІЯ    ЛІТНЯ КОЛЕКЦІЯ    ЛІТНЯ КОЛЕКЦІЯ    ЛІТНЯ КОЛЕКЦІЯ    ЛІТНЯ КОЛЕКЦІЯ    ЛІТНЯ КОЛЕКЦІЯ    ЛІТНЯ КОЛЕКЦІЯ    ЛІТНЯ КОЛЕКЦІЯ    ЛІТНЯ КОЛЕКЦІЯ    ЛІТНЯ КОЛЕКЦІЯ    ЛІТНЯ КОЛЕКЦІЯ    ЛІТНЯ КОЛЕКЦІЯ    ЛІТНЯ КОЛЕКЦІЯ    ЛІТНЯ КОЛЕКЦІЯ    ЛІТНЯ КОЛЕКЦІЯ    ЛІТНЯ КОЛЕКЦІЯ    ЛІТНЯ КОЛЕКЦІЯ    ЛІТНЯ КОЛЕКЦІЯ    ЛІТНЯ КОЛЕКЦІЯ    ЛІТНЯ КОЛЕКЦІЯ    

Обмін та повернення товару

Погоджуючись на умови цього договору та роблячи замовлення на придбання товарів у магазині Tsarskaya, користувач, розуміючи свої дії, самостійно несе повну відповідальність за вибір товару. Також він погоджується взяти, що  придбаний ним товар належної якості не підлягає обміну чи поверненню відповідно до Закону «Про захист прав споживачів». та положень постанови Кабінет Міністрів України прийнятих від 19 березня 1994 року № 172, якими передбачено перелік товарів, які не можна повернути та обміняти.  До такої категорії товарів, які не можна повернути та обміняти належать: корсетні вироби (Корсетні сукні), натільна білизна та інші.

Адміністрація магазину Tsarskaya в окремих випадках може піти на зустріч своєму користувачу та здійснити обмін або повернення товару за власним рішенням (повернення коштів або обмін здійснюється після отримання нами товару та перевірки належного стану) . Якщо клієнт бажає здійснити обмін на товар який є дешевшим, різниця в вартості товару не повертається. При обміні на товар з більшою ціною- потрібно доплатити різницю.

Отриманий Товар повинен відповідати опису на Сайті. Відмінність елементів дизайну, або оформлення від заявлених в описі на Сайті не є ознакою неналежної якості Товару. Зовнішній вигляд і комплектність Товару, а також комплектність усього Замовлення повинні бути перевірені Одержувачем в момент доставки Товару. Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються. Якщо Покупцеві був переданий Товар неналежної якості та інше не було заздалегідь обумовлено Продавцем, користувач має право скористатися положеннями ст. 8 «Права споживача у разі придбання ним товару неналежної якості» Закону України «Про захист прав споживачів», а саме безоплатним усуненням недоліків товару в розумний строк. 

Інформація про кожний випадок відмови від повернення чи обміну товару є комерційною таємницею у відповідності до положень ст. 420, 505, 506 Цивільного кодексу України, і розголошення якої є порушенням чинного законодавства. Користувач погоджується з тим, що розголошення ним такої інформації про кожний випадок відмови від повернення чи обміну товару третім особам будь яким шляхом, в тому числі і через соціальні мережі, є порушенням даної угоди, за що він має сплатити Компанії штраф в розмірі 50 000,00 (п’ятдесят тисяч) гривень.

Якщо адміністрація магазину Tsarskaya погодила здійснення обміну, в такому випадку процедура обміну товарів регулюється Законом України «Про захист прав споживачів», а також іншими законами України й конституцією. Відповідно до  ст. 9 цього закону, покупець має право обміняти придбаний товар протягом 14 днів з дня його купівлі(отримання), якщо виконуються такі умови:

- товар не був використаний та його пакування не пошкоджене (відкрите пакування не вважається зіпсованим товарним виглядом), товар повинен бути чистим та зберігати товарний вигляд;
- ярлики залишаються непошкодженими;
- пройшло не більше 14 днів з моменту отримання товару;
- є документ, що підтверджує оплату. 

Якщо будь-яка з цих умов порушена, продавець має право відмовити у поверненні або ж обміні. Для товарів неналежної якості застосовуються інші норми, які описані у статті 8 ЗУ "Про захист прав споживачів".

Після отримання посилки на відділенні поштового оператора покупець автоматично завершує процес покупки. Ми розуміємо кожного клієнта і досить лояльні у виявлені браку при огляді вже не на відділенні, але є прохання, щоб огляд здійснювався саме там і в разі виявлення було повідомлено нашого менеджера.

Контакти для зв'язку:
+380 (73) 230 43 63
ceo@tsarskayacorse.com

Якщо брак підтвердився, ми зробимо повернення коштів, або обміняємо на аналогічний товар.

Процес повернення/обміну займає до 7-ми робочих днів. Ми отримуємо товар та висилаємо інший на обмін або повертаємо вам кошти на карту, вказану у запиті.

Ми приймаємо повернення/обмін поштовим оператором "Нова Пошта”.

Дані для відправлення:
- м.Київ
- Відділення: Нова Пошта 137
- ПІБ: Іванюк Петро Васильович
- Тел:+380 (73) 465 53 25

Або ви можите зробити обмін за адресою:
-Україна, м. Київ, площа Спортивна 1А, 01023

З понеділка по неділю

Від 10.00 до 22.00

Якщо на момент обміну аналогічного товару немає, покупець може придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з перерахуванням вартості.

У разі повернення товару неналежної якості транспортні витрати сплачує продавець.